Biuro rachunkowe Wrocław

biuro rachunkowe WrocławBiuro rachunkowe DP Synergia z Wrocławia świadczy profesjonalne usługi w zakresie księgowości, obsługi kadrowo-płacowej oraz doradztwa gospodarczegoZespół doświadczonych konsultantów doradza Państwu we wszelkich aspektach prowadzenia biznesu oraz w kwestiach podatkowych. Biuro podatkowe DP Synergia z Wrocławia promuje partnerską współpacę z Klientami. Umówcie się Państwo z nami na bezpłatne konsultacje, żeby przekonać się co możemy Państwu zaoferować!

Biuro księgowe DP Synergia oferuje kompleksowe wsparcie i efektywne doradztwo podczas uruchamiania działalności gospodarczej i tworzenia spółek, oraz z zakresu zarządzania firmą. Kancelaria specjalizuje się w obsłudze spółek z udziałem kapitału zagranicznego oraz przedsiębiorców działających na rynkach międzynarodowych. Pracownicy biura rachunkowego posługują się płynnie językiem niemieckim, wszelką dokumentację przygotowujemy równolegle w dwóch językach. Obecnie kancelaria obsługuje około 100 podmiotów gospodarczych z różnych branż i o zróżnicowanej wielkości.  

Zespół pracowników DP Synergia to kilkunastu pasjonatów księgowości i prawa podatkowego. Średni staż pracowników Kancelarii to ponad 10 lat pracy w zawodzie; co najmniej 3 osoby legitymują się wpisem na listę Ministra Finansów osób uprawnionych do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych lub na listę doradców podatkowych.    

Biuro rachunkowe DP Synergia zapewnia Państwu rzetelność i prawidłowość księgowań, a dodatkowym zabezpieczeniem dla Państwa są posiadane przez kancelarię ubezpieczenia obowiązkowe oraz dodatkowe na łączną kwotę 50 tys. euro.