Księgowość

Oferta usług księgowych biura rachunkowego DP Synergia

Usługi księgowe, prowadzenie ksiąg rachunkowych, biuro rachunkowe

DP Synergia posiada duże doświadczenie w księgowości i obsłudze księgowej podmiotów polskich, jak i spółek z kapitałem zagranicznym. Wiedza z zakresu doradztwa gospodarczego pozwala nam sugerować Państwu najlepsze z dostępnych rozwiązań. Księgowość jest naszą pasją, dlatego dbamy o nasz rozwój i znajomość przepisów. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, zawsze służymy radą i jak najlepiej dbamy o Państwa interesy.
Biuro rachunkowe DP Synergia oprócz głównego profilu działalności, jakim jest księgowość oferuje także doradztwo gospodarcze oraz pomoc we wszelkich aktywnościach na rynku polskim oraz niemieckim.

Aby przedsięwzięcie gospodarcze przyniosło oczekiwane efekty, niezbędna jest współpraca wyłącznie ze sprawdzonymi i kompetentnymi partnerami. Nie bez znaczenia pozostaje wybór zaufanego doradcy w zakresie finansów i podatków. Zadanie i misja dobrego biura rachunkowego to rzetelne i bezbłędne prowadzenie ksiąg rachunkowych a także udzielanie wszelakiego wsparcia i dzielenie się informacjami z Klientami.

Konsultanci DP Synergia są praktykami w zakresie zarządzania spółkami, wprowadzania firm na rynki polski i niemiecki, nawiązywaniu polsko - niemieckich kooperacji, tworzenia i rozbudowy kanałów dystrybucji towarów, pozyskiwania kapitału a także prowadzenia rozmów i negocjacji z władzami i urzędami.

W zakres usług księgowych wchodzą:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek prawa handlowego;
  • usługi księgowości dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą;
  • przygotowywanie raportów finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, rachunek przepływów pieniężnych, zestawienia zmian w kapitale itp.).